Lifestyle

Lifestyle

Protože věříme, že nejcennější zkušenosti si předají mezi sebou rodiče navzájem, dáváme možnost právě vám – zkušeným maminkám a tatínkům – abyste v rubrice Lifestyle sdíleli své postřehy ze svých každodenních radostí i starostí s malými neposedy a pomáhali nám tak utvářet Nutriklub v rolích #NutriklubMamaAmbasadorů. Registrujte se do našeho ambasadorského programu i vy!

Získejte řadu výhod a odměn a pomozte nám utvářet Nutriklub ještě autentičtější.


Vaše příspěvky

Chybí vám v této sekci nějaký článek nebo jste hledali téma, na které jste u nás zatím nenarazili? Přidejte se k nám a o svých oblíbených tématech pište vy sami díky našemu ambasadorskému programu. Připojte se k nám, tvořte originální obsah a získávejte hodnotné odměny.

Více o tom, jak se stát #NutriklubMamaAmbasador najdete ZDE.

Hrajeme si

Zabavit malého neposedu není vždy jednoduché. Ať už doma vymýšlíte originální zábavu nebo se vracíte ke generacemi osvědčeným hrám, dejte o nich vědět i ostatním tápajícím rodičům. 

Ochutnali jsme

o Ať už jste si pochutnali na svém oblíbeném Nutrilon produktu nebo jste sobě či svému děťátku připravili lahodnou dobrotu, podělte se s námi! Právě zde je místo pro vaše recenze a recepty. 

Poznáváme svět s dětmi

Vyrazili jste na výlet, ze kterého byl váš malý objevitel doslova nadšený? Našli jste místo, o kterém si myslíte, že nadchne i ostatní rodiny? Prozraďte to ostatním rodičům! Tipů na skvělé výlety není nikdy dost!

Naši ambasadoři

Protože naši rubriku Lifestyle tvoříte hlavně vy – naši #NutriklubMamaAmbasadoři, chceme vám dát možnost, abyste se navzájem s ostatními rodiči poznali. Chcete se ostatním rodičům představit? Sdílet své mateřské a rodičovské postřehy? Chcete nám poskytnout krátký rozhovor?

Pak nás neváhejte kontaktovat! Nová rubrika „Naši ambasadoři“ je tu právě pro Vás! 

Nutriklub stále roste.
Děkujeme vám za důvěru.
Chci se zaregistrovat
20+
Odborníků se zapojilo do tvorby obsahu
100 000+
Spokojených maminek a tatínků
350+
Článků
od odborníků
25 000+
Zodpovězených dotazů v naší poradně
Chci se zaregistrovat
Online poradna