Lifestyle

Lifestyle

Protože věříme, že nejcennější zkušenosti si předají mezi sebou rodiče navzájem, dáváme možnost právě vám – zkušeným maminkám a tatínkům – abyste v rubrice Lifestyle sdíleli své postřehy ze svých každodenních radostí i starostí s malými neposedy a pomáhali nám tak utvářet Nutriklub v rolích #NutriklubMamaAmbasadorů. Registrujte se do našeho ambasadorského programu i vy!

Získejte řadu výhod a odměn a pomozte nám utvářet Nutriklub ještě autentičtější.


Vaše příspěvky

Chybí vám v této sekci nějaký článek nebo jste hledali téma, na které jste u nás zatím nenarazili? Přidejte se k nám a o svých oblíbených tématech pište vy sami díky našemu ambasadorskému programu. Připojte se k nám, tvořte originální obsah a získávejte hodnotné odměny.

Více o tom, jak se stát #NutriklubMamaAmbasador najdete ZDE.

Hrajeme si

Zabavit malého neposedu není vždy jednoduché. Ať už doma vymýšlíte originální zábavu nebo se vracíte ke generacemi osvědčeným hrám, dejte o nich vědět i ostatním tápajícím rodičům. 

Ochutnali jsme

o Ať už jste si pochutnali na svém oblíbeném Nutrilon produktu nebo jste sobě či svému děťátku připravili lahodnou dobrotu, podělte se s námi! Právě zde je místo pro vaše recenze a recepty. 

Poznáváme svět s dětmi

Vyrazili jste na výlet, ze kterého byl váš malý objevitel doslova nadšený? Našli jste místo, o kterém si myslíte, že nadchne i ostatní rodiny? Prozraďte to ostatním rodičům! Tipů na skvělé výlety není nikdy dost!

Naši ambasadoři

Protože naši rubriku Lifestyle tvoříte hlavně vy – naši #NutriklubMamaAmbasadoři, chceme vám dát možnost, abyste se navzájem s ostatními rodiči poznali. Chcete se ostatním rodičům představit? Sdílet své mateřské a rodičovské postřehy? Chcete nám poskytnout krátký rozhovor?

Pak nás neváhejte kontaktovat! Nová rubrika „Naši ambasadoři“ je tu právě pro Vás! 

Mobilní aplikace

Nutriklub+ je bezplatná aplikace pro všechny maminky, nastávající i ty už s narozeným děťátkem.

Nutriklub stále roste.
Děkujeme vám za důvěru.
Chci se zaregistrovat
20+
Odborníků se zapojilo do tvorby obsahu
100 000+
Spokojených maminek a tatínků
350+
Článků
od odborníků
25 000+
Zodpovězených dotazů v naší poradně
Chci se zaregistrovat
Nový e-shop - CHCI SLEVU