Plánujete miminko? Přidejte se k nám!
Získejte cenné rady od našich odborníků a množství další výhod!
Přidejte s k nám!

Sbírejte razítka za nákup mlék Nutrilon a získejte
1 mléko ZDARMA

  • Najděte si na mapě Akce probíhá na vybraných lékárnách v termínu od 15. 1. do 30. 6. 2024. Zeptejte se na možnost zapojení ve Vaší lékárně a zažádejte si o věrnostní kartičku
  • Nakupte si produkty z řady Nutrilon Advanced 2-5 (800 g, včetně příchutí), Nutrilon Profutura 2-4 (800g), Nutrilon Profutura DuobiotikTM 2-4 (800 g), NutrilonTM 2 Profutura Cesarbiotik (800g), nebo Nutrilon 2-3 HA Prosyneo ( 800 g).
  • Za každý nakoupený kus získáte razítko na věrnostní kartu. Razítka lze sbírat vždy jen v jedné lékárně.
    Účtenku z každého nákupu si uschovejte.
  • Po nasbírání 5 razítek a předložení vyplněné věrnostní karty spolu s příslušnými účtenkami získáte od personálu lékárny 6. mléko ze stejné řady ZDARMA.
  • Akce se nevztahuje na počáteční kojeneckou výživu, akční balíčky s příbalem a výrobky zakoupené v e-shopu. Detailní pravidla akce najdete zde.

VYHĽADAJTE LEKÁREŇ NA MAPE

Kojení je nepřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Batolecí mléka mají být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Způsob použití a další informace na obalech a v produktové sekci na webu Nutriklub - odborný průvodce těhotenstvím a mateřstvím. Potravina pro zvláštní výživu.

Nutriklub stále roste.
Děkujeme vám za důvěru.
Chci se zaregistrovat
20+
Odborníků se zapojilo do tvorby obsahu
100 000+
Spokojených maminek a tatínků
350+
Článků
od odborníků
25 000+
Zodpovězených dotazů v naší poradně
Chci se zaregistrovat
Nový e-shop - CHCI SLEVU