Batole

Vaše batole roste jako z vody a každý den se učí něco nového. Začíná aktivně objevovat svět, říká první slůvka a věty, vyvíjí se i jeho jemná motorika. Nejen proto potřebuje vaši pomocnou ruku a zkušenosti.

Stáhněte si ZDARMA mapu psychomotorického vývoje batolete a sledujte, jak se vaše děťátko vyvíjí:

stáhnout mapu

Vývoj batolete a péče o něj

Vývoj batolete a péče o něj

Pečujte o svoje děťátko s porozuměním. Přečtěte si o jeho vývoji, naučte se jak s batoletem bez stresu cestovat, učit na nočník, nebo pečovat o jeho vlásky.

Strava pro batolata

Strava pro batolata

Vyvážená a pestrá strava hraje mezi 1. a 3. rokem zásadní roli. Naučte se vybrat a připravit ta správná jídla a nápoje pro vaše batole, bojujte s alergiemi, posilujte jeho imunitu.

Zdraví batolat

Zdraví batolat

Sledujte jeho první krůčky, poraďte si s dětskými nemocemi, budujte správné pohybové návyky na celý život. To vše v článcích z rukou odborníků.

Česká mobilní aplikace Nutrimimi

Nechte se provést mateřstvím unikátní českou mobilní aplikací Nutrimimi. Aplikace je dostupná zdarma v obchodech Google play a Appstore .

google-play-badge-original appstore-original

Rozvíjejte aktivně svoje batole

Inspirujte se v návodných videích pro hravá cvičení s batolaty, kterými vás provede naše odbornice na pohyb. Zjistíte, proč a jak správně s batoletem trénovat střídavé lezení po všech čtyřech, chůzi po překážce nebo hru s míčem.

Podívejte se na videa


Nutriční programování: zdraví děťátka máte ve svých rukou

Víte, že správná výživa může až z 80 % zásadně ovlivnit zdravotní stav dítěte? Věda o nutričním programování dokazuje, že budoucí zdraví vašeho dítěte máte ve svých rukou. Správnou výživou můžete významně ovlivnit jeho zdraví!

Přečtěte si více

 1. Miriam
  Laktační poradkyně, odbornice na dětskou výživu a péči o děti

  Znáte všechny způsoby, jak posilovat imunitu kojence, aby stonal co nejméně? Mám pro vás 5 tipů, jak zvýšit dětskou imunitu.

  Zobrazit článek
 2. Andrea
  Nutriční terapeutka, farmaceutická laborantka a laktační poradkyně

  Kojíte a „běžná“ poloha vsedě vám nevyhovuje? Existují i další – třeba pro malé novorozence nebo pro noční kojení.

  Zobrazit článek
 3. Ludmila
  Porodní asistentka, laktační poradkyně a odbornice na dětskou výživu

  I když o zadeček miminka pečujeme správně, někdy se opruzeninám prostě nevyhneme. Trpělivě přebalujte, ideálně i v noci!

  Zobrazit článek
 4. Lucia
  Zdravotní sestra, odbornice na výživu a alergie, laktační poradkyně

  Víte, kdy zavádět potenciální alergeny do stravy dítěte, abyste minimalizovali vznik alergií? Začněte s příkrmy v tzv. imunologickém oknu!

  Zobrazit článek
 5. Jitka
  Odbornice na dětskou výživu

  První krmení z lahvičky je pro dítě velká změna. S učením na lahvičku začněte tehdy, kdy jste vy i dítě v klidu a ve známém prostředí.

  Zobrazit článek