Zeptejte se našich odborníků

Potřebujete radu ohledně těhotenství, mateřství nebo potřebujete pomoci s výběrem produktů Nutrilon? Naše interní poradna odborníků Nutriklub se vám bude ochotně věnovat a zodpoví vám vaše dotazy.​

Máte dotazy k objednávkám a fungování e-shopu? Kontaktujte naši e-shop manažerku na uvedených kontaktech níže.​

Na vaše dotazy jsme připraveni odpovídat každý všední den od 8:30 do 16:00.​

Pro dotazy na produkty a poradnu Nutriklubu

Potřebujete radu ohledně mateřství? Spojte se s námi. Na druhém konci na vás čeká náš interní Nutriklub tým odborníků a také spolupracující externí odborníci.​

Naši odborníci poradenské linky Nutriklubu

Lucia Berešová

Lucia má za sebou 19 let praxe v oblasti zdravotnictví, kde působila jako sestra na ARO v nemocnici, v dětské ambulanci a také na ambulancích specializujících se na dětskou alergologii a gastroenterologii. Již 13 let zastává roli odborné poradkyně na infolince Nutriklubu, která poskytuje rady a podporu nastávajícím maminkám, současným maminkám včetně tatínků, kteří hledají pomoc a rady. 

MUDr. Jana Kaprová, Ph.D.

Po ukončení studia všeobecného lékařství na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze nastoupila na Pediatrickou kliniku Fakultní nemocnice v Motole jako sekundární lékař a postgraduální studentka. S podporou Erasmus University of Rotterdam získala doktorát za svou práci a následně absolvovala atestaci z dětského lékařství. Po krátkém působení v Centru komplexní péče při Pediatrické klinice FN v Motole, kde se specializovala na péči o děti s komplexním postižením, se stala praktickou dětskou lékařkou. V současné době je na mateřské dovolené a paralelně studuje Nutriční terapii na 1. LF UK. Jejím zaměřením v bakalářské práci je výživa v batolecím období.

MUDr. Eugénia Pankuchová, MBA

Je lékařkou s druhou atestací v oboru gynekologie a porodnictví, která má za sebou 15 let praxe. Specializuje se na komplexní gynekologickou péči s důrazem na odbornost v klinické onkologii. Její dovednosti a zkušenosti zahrnují širokou škálu gynekologických služeb, a poskytuje péči s ohledem na celkové zdraví a pohodu pacientek zahrnující poskytování kvalitní a citlivé gynekologické péče.

Pro dotazy k objednávkám a eshopu

Kontaktujte e-shop manažerku.

Ing. Martina Valešová

E-shop manažerka

Po dokončení vysokoškolského studia na VUT v Brně se manažerka našeho e-shopu pustila do světa digitálního marketingu a online prodeje. Více jak 15 let působila u zahraničních firem s různým zaměřením, kterým pomáhala s expanzí na český a slovenský trh. Martina se postará o to, aby všechny vaše objednávky byly v pořádku a rychle doručeny.Kolektiv autorů odborných publikací a článků

Naši externí odborníci aktivně přispívají k tvorbě publikací s odborným obsahem, což zajišťuje, že máte k dispozici správné a ověřené informace a rady. Jejich odborný přínos posiluje kvalitu našich publikací a zajišťuje, že jsou pro vás užitečné a důvěryhodné.

Kristýna Vondrová

Kristýna je naše autorka lifestylových článků. Čerstvá maminka, která se věnuje psaní článků týkající se těhotenství í péče o miminko. Všechny její články jsou vždy plné rad, které si sama odzkoušela se svým synem. ​

MUDr. Natália Szitányi

MUDr. Nátália Szitányi se pediatrické praxi věnuje již 25 let. Získala specializace z pediatrie a dětské gastroenterologie, hepatologie a výživy a již více jak 10 let působí jako praktický lékař pro děti a dorost. Svou publikační a přednáškovou činnost směřuje v oboru praktické lékařství pro děti, především však v oblasti dětské výživy.

Eva Kiedroňová

Expertka v oblasti psychomotorického vývoje dětí. Eva Kiedroňová je autorkou komplexní metodiky péče o dítě, která podporuje kvalitní rozvoj dítěte v souladu s jeho potřebami a psychomotorickým vývojem. Prostřednictvím center Baby club Kenny předává již 35 let své zkušenosti rodičům nejmenších dětí. Zároveň je prezidentkou České asociace instruktorů psychomotorických aktivit. 

MUDR. Petr Tláskal, CSc.

MUDr. Petr Tláskal, CSc je lékař, pediatr a dětský gastroenterolog, který pracuje ve FN Motol. Kromě klinické výživy se věnuje i výživě komunální. Působí i v rámci Společnosti pro výživu, která propojuje odborníky různých oborů i aktivní členy laické veřejnosti k prosazování zásad výživy založené na odborných důkazech. 

prof. RNDr. Jan Krejsek

Přední český imunolog a alergolog prof. RNDr. Jan Krejsek, CSc. v Nutriklubu pomáhá zodpovídat vaše dotazy týkající se imunity, alergií a příbuzných témat. Je místopředsedou České imunologické společnosti a profesorem Lékařské fakulty UK. Napsal knihu „Klinická imunologie“, která byla oceněna jako nejlepší monografie v medicíně a byla jí udělena cena Paula Janssena.

MUDr. Jana Contreras Šklíbová

Gynekoložka a porodník. Zakladatelka a majitelka společnosti ProGyn s.r.o. Specialistka s dlouholetou praxí v oboru gynekologie a porodnictví, porodnické analgezie a urogynekologie. Členka České lékařské komory, České gynekologicko-porodnické společnosti, Společnosti soukromých gynekologů ČR, Mezinárodní společnosti pro ultrazvuk v gynekologii a porodnictví a Mezinárodní společnosti pro klimakterium.

prof. MUDr. Jiří Nevoral, CSc.

Jako lékař a profesor gastroenterologie se celý život věnuje dětské výživě a léčbě zažívacího traktu dětí. Studoval ve Švédsku, Belgii a Německu, je členem mnoha lékařských komor (např. European Society of Pediatric Gastroenterology, Hepatology and Nutrition či Česká pediatrická společnost). Přednáší na 2. lékařské fakultě UK, jako uznávaná kapacita v oboru atestuje, publikuje odborné knihy a články o gastroenterologii a výživě dětí.

Otázky a témata, co vás nějčastěji zajímají


Provozovatel e-shopu

Danone a.s.

V parku 2294/2

148 00, Praha 4, Chodov

Česká republika

IČO: 452 72 972

Provozovatel je zapsán v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1514.

Adresa pro vrácení zboží

Danone Eshop

ESA sklad DC2

Na Dlouhém 78

251 01, Jažlovice- Říčany


x