Cvičení a aktivity v těhotenství

Cvičení a aktivity v těhotenství

Těhotenství je jedno z nejkrásnějších období v životě a je třeba si ho užít. Poradíme, jak a kdy můžete v těhotenství cestovat a zboříme mýty, týkající se sexu v těhotenství. 

Nechte si posílat týdenního průvodce těhotenstvím přímo do své e-mailové schránky. Stačí se zaregistrovat do Nutriklubu a zadat svůj týden těhotenství. Každý týden se můžete těšit na články a témata, přizpůsobená vašemu týdnu těhotenství.

Chci zasílat průvodce

Naposledy přidané články našich odborníků

Cestování v těhotenství: kdy je vhodná doba?

Máte bezproblémové těhotenství? Pak není důvod, abyste si odepírala cestování. Zjistěte, kdy je pro vás nejlepší doba na cesty a jak zbytečně neriskovat.

 Barbara B. Barbara B.

Jak cvičit během těhotenství: 7 tipů pro bezpečný pohyb

Pokud se ráda hýbete (a energie vás neopouští ani v jiném stavu), není důvod věšet tenisky, plavky, činky ani jiné vybavení na hřebík! Jak skloubit sport a neublížit sobě ani miminku?
 K. Vondrová K. Vondrová
5 m minut čtení

Strie v těhotenství: co na ně pomáhá?

V těhotenství se s nimi setká až 90 % žen. Jak zmírnit vznik strií?
 K. Vondrová K. Vondrová
3 m minuty čtení

Polštář na kojení: výborná pomůcka při kojení

Kojící polštář je skvělým pomocníkem, zejména během prvních týdnů po narození vašeho miminka. Během těhotenství můžete polštář využít jako oporu rostoucího bříška a ulevit si tak od bolesti zad.
2 m minuty čtení

Špinění v těhotenství

Dobrý den, jsem ve 35. týdnu těhotenství. Vrátila jsem se od lékaře a po vyšetření jsem začala špinit. Co to znamená? Děkuji za vaši odpověď.

Pohlavní styk v pozdním těhotenství

Dobrý den, jsem krátce před porodem a mám dotaz, zda při styku nemůžeme děťátku ublížit. Například zlomit nějakou kostičku. Protože mi prasklo v břiše.

Správná poloha při spánku v těhotenství

Dobrý den, jsem těhotná, ve 25 tt. Slyšela jsem od maminek, že bych neměla spát na zádech. Nevím proč. Můžete mi to vysvětlit?

Pálení žáhy v těhotenství

Dobrý den, jsem v 12 tt. a často mě pálí žáha. Před těhotenstvím jsem se s tím nesetkala. Proč se to děje a jak tomu mohu předejít?

Vajíčka v těhotenství

Dobrý den, můžu jíst v těhotenství vajíčka? Jsem zvyklá občas snídat míchaná i vařená s měkkým žloutkem. Děkuji.

Ryby v těhotenství

Dobrý den, jsem v 22 tt, zajímalo by mě, jestli si můžu jíst ryby. Může to nějak negativně ovlivnit děťátko? Je to bezpečné?

Jak vybrat těhotenskou podprsenku?

Už na začátku těhotenství se prsa zvětší o jednu velikost. Jejich růst se ale zastaví až pět dní po porodu. Nákup nového prádla je tak nutností.
Bc. L. Berešová Bc. L. Berešová
2 m minuty čtení
Nutriklub stále roste.
Děkujeme vám za důvěru.
Chci se zaregistrovat
20+
Odborníků se zapojilo do tvorby obsahu
100 000+
Spokojených maminek a tatínků
350+
Článků
od odborníků
25 000+
Zodpovězených dotazů v naší poradně
Chci se zaregistrovat