Poradna odborníků

Potřebujete radu ohledně mateřství? Svěřte se těm
nejpovolanějším.
Na druhém konci poradny na vás čekají
nutriční terapeutky, laktační poradkyně, dětské sestry
a další experti z oboru péče o děti. Často jsou samy
zkušenými matkami.

SPUSTIT ONLINE PORADU S ODBORNÍKY

Expert na dětskou imunitu

Otázky týkající se dětské imunity, alergií a souvisejících témat pomáhá odpovídat přední český imunolog prof. RNDr. Jan Krejsek, CSc. Ten je profesorem Lékařské fakulty UK,  místopředsedou České imunologické společnosti a autorem uznávané knihy "Klinická imunologie".

Poradna dětského gastroenterologa

V týmu odborníků radí maminkám také renomovaný dětský lékař a gastroenterolog prof. MUDr. Jiří Nevoral, CSc se svým týmem. Trápí vaše děťátko například opakované bolesti bříška nebo zácpy? Zeptejte se nás.

Laktační poradna

Nevíte si rady ohledně kojení? Potřebujete poradit nebo se ujistit, jaká poloha je při kojení nejlepší? Využijte ZDARMA služeb našich zkušených a certifikovaných laktačních poradkyň. Poradna může probíhat telefonicky nebo přes chat.

Zjistit více

Poradna odborníků v mobilní aplikaci

Stáhněte si mobilní aplikaci Nutrimimi a naše odborníky budete mít vždy po ruce. Aplikace je dostupná zdarma v obchodech Google play a Appstore.

google-play-badge-original appstore-original

Seznamte se s námi

Potřebujete radu ohledně mateřství?  Svěřte se těm nejpovolanějším.  Na druhém konci poradny na vás čekají nutriční terapeutky, laktační poradkyně, dětské sestry a další experti z oboru péče o děti. Často jsou samy zkušenými matkami.

Doc. PharmDr. Miloslav Hronek, Ph.D.

Doc. PharmDr. Miloslav Hronek, Ph.D.

Fyziolog z Centra pro výzkum a vývoj Fakultní nemocnice a Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové se specializací na výživu a životosprávu, zejména v období těhotenství a kojení.

Pan docent Hronek je autorem mnoha odborných článků v zahraničních a tuzemských časopisech a také publikace „Strava těhotných a kojících“ z oblasti výživy v obdobích těhotenství a laktace.

Více informací o specializaci a činnostech pana docenta se dozvíte na: http://portal.faf.cuni.cz/Profile/Hronek-Miloslav/

Prof. Jan Krejsek

Prof. Jan Krejsek

přední český imunolog a alergolog

Přední český imunolog prof. RNDr. Jan Krejsek, CSc. v Nutriklubu pomáhá zodpovídat vaše dotazy týkající se imunity, alergií a příbuzných témat. Je místopředsedou České imunologické společnosti a profesorem Lékařské fakulty UK. Napsal knihu „Klinická imunologie“, která byla oceněna jako nejlepší monografie v medicíně a byla jí udělena cena Paula Janssena. 

MUDr. Jana Contreras Šklíbová

MUDr. Jana Contreras Šklíbová

gynekoložka a porodník

Zakladatelka a majitelka společnosti ProGyn s.r.oSpecialistka s dlouholetou praxí v oboru gynekologie a porodnictví, porodnické analgezie a urogynekologie. Členka České lékařské komory, České gynekologicko-porodnické společnosti, Společnosti soukromých gynekologů ČR, Mezinárodní společnosti pro ultrazvuk v gynekologii a porodnictví a Mezinárodní společnosti pro klimakterium.

prof. MUDr. Jiří Nevoral, CSc.

prof. MUDr. Jiří Nevoral, CSc.

Dětský gastroenterolog

Jako lékař a profesor gastroenterologie se celý život věnuje dětské výživě a léčbě zažívacího traktu dětí. Studoval ve Švédsku, Belgii a Německu, je členem mnoha lékařských komor (např. European Society of Pediatric Gastroenterology, Hepatology and Nutrition či Česká pediatrická společnost). Přednáší na 2. lékařské fakultě UK, jako uznávaná kapacita v oboru atestuje, publikuje odborné knihy a články o gastroenterologii a výživě dětí.

Andrea

Andrea

Nutriční terapeutka, farmaceutická laborantka a laktační poradkyně

Během tříleté praxe v nemocnici, mateřské škole a devítileté práci v lékárně radila rodičům v otázkách výživy. Díky tomu, že je sama maminkou, má bohaté zkušenosti také s péčí o děti. Působí zároveň jako laktační poradkyně a pomáhá maminkám řešit problémy s kojením. Jejím velkým koníčkem je psychologie dětí. Prostřednictvím poradny na Nutriklubu radí maminkám od září 2012.

Ludmila

Ludmila

Porodní asistentka, laktační poradkyně a odbornice na dětskou výživu

Porodní asistentka s dlouholetou praxí na porodním sále a kojeneckém oddělení, která také působila v ambulantní péči gynekologie, dětském oddělení a zajišťovala návštěvy maminek v domácnosti. Díky tomu má mnoho zkušeností a poradí v oboru fyziologického těhotenství, v péči o děti a ohledně psychomotorického vývoje děťátka. Prostřednictvím naší infolinky radí maminkám již 7 let.

Jitka

Jitka

Odbornice na dětskou výživu

Nutriční terapeutka se znalostmi a zkušenostmi v oblasti klinické výživy. Zaměřuje se zejména na prevenci vzniku civilizačních onemocnění prostřednictvím zdravé stravy nejen dětí, ale celé rodiny. Prostřednictvím infolinky radí maminkám od listopadu minulého roku.

Lucia

Lucia

Zdravotní sestra, odbornice na výživu a alergie, laktační poradkyně

Dětská sestra s 10 letou praxí v dětské ambulanci a dětské alergologické a gastroenterologické ambulanci, kde radila maminkám v otázkách výživy a péče o děti. Působí zároveň jako laktační poradkyně. Prostřednictvím infolinky radí maminkám ohledně všech dětských trápení už čtvrtým rokem.

Miriam

Miriam

Laktační poradkyně, odbornice na dětskou výživu a péči o děti

Kromě odborných znalostí z oblasti virologie působila také jako osobní asistentka a profesionální máma. Má bohaté zkušenosti nejen ve věcech výživy, ale především v péči o malé děti. Prostřednictvím infolinky radí maminkám od června 2013.

Jak to u nás funguje?

Jestliže se vaše otázka týká univerzálního problému, zodpoví ji relevantní odborník z naší poradny. V případě, že jste členem Nutriklubu, na vaše odborné dotazy může kromě poradny odpovídat i lékař. Doba odezvy na běžné dotazy bývá zpravidla 2 pracovní dny. V případě dotazu, který zodpovídá lékař, je obvyklá doba odezvy 5 pracovních dní.

Pracovní doba odborníků v poradně je Po - Pá 8:30 - 16:00.