Císařský řez je také začátek
Císařský řez je také začátek
3 minuty čtení

  • K rozvoji střevní mikrobioty u dětí dochází již v raném dětství a je ovlivněn mnoha faktory.
  •  Mateřské mléko obsahuje oligosacharidy a také živé bakterie, což je pro miminko velmi prospěšné.
  • Imunitní systém dítěte je podporován během přirozeného porodu prostřednictvím matčiných bifidobakterií, které proniknou do střev miminka.

Do oblíbených

Císařský řez je také začátek

3 minuty čtení

  • K rozvoji střevní mikrobioty u dětí dochází již v raném dětství a je ovlivněn mnoha faktory.
  •  Mateřské mléko obsahuje oligosacharidy a také živé bakterie, což je pro miminko velmi prospěšné.
  • Imunitní systém dítěte je podporován během přirozeného porodu prostřednictvím matčiných bifidobakterií, které proniknou do střev miminka.

Do oblíbených

CÍSAŘSKÝ ŘEZ JE TAKÉ ZAČÁTEK!

Asi s jistotou můžeme říci, že každý rodič chce pro své miminko jen to nejlepší. A abyste si mohli být jistí i Vy při výživě svých nejmilejších, narozených císařským řezem, věnuje se náš tým expertů odkrývání tajemství mateřského mléka a vkládá všechny znalosti do vývoje nových receptur. Bere do úvahy i to, jak miminko přišlo na svět.

Víte, že mnohé studie uvádějí, že 70 – 80 % našeho imunitního systému se nachází právě ve střevech?

K rozvoji střevní mikrobioty u dětí dochází již v raném dětství a je ovlivněn mnoha faktory, jedním z nich je i výživa miminka. Mateřské mléko obsahuje oligosacharidy a také živé bakterie, což je pro miminko velmi prospěšné. Složení mateřského mléka je naší inspirací pro inovace v oblasti kojenecké a dětské výživy.

Imunitní systém dítěte je podporován během přirozeného porodu prostřednictvím matčiných bifidobakterií, které proniknou do střev miminka.


Zadejte svůj e-mail a dostaňte z Nutriklubu víc!
Získejte cenné rady od našich odborníků a množství další výhod!
Přidejte s k nám!

Receptura inspirovaná potřebami dětí narozených císařským řezem


Jsme hrdí na to, že právě v dubnu, který je každopročně připomínám jako měsíc císařských porodů pod záštitou mezinárodní neziskové organizace ICAN, představujeme novinku pro rodiče, kteří chtějí podpořit vyvíjející se imunitní systém1 svého dítěte. 

Mohlo by vás zajímat: Duben je měsíc císařského porodu

Představujeme Vám NOVINKU – naši unikátní recepturu pokračovacího kojeneckého mléka Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™ PRO MIMINKA NAROZENÁ CÍSAŘSKÝM ŘEZEM, která nemohou být kojena, od ukončeného 6. měsíce věku. Receptura je bez palmového oleje a speciálně vyvinutá pro podporu imunitního systému1 dítěte.

Obsahuje jedinečnou kombinaci probiotik Bifidobacterium breve a prebiotik GOS/FOS. Složení je navíc obohaceno o vitamíny C a D pro podporu imunity1 a nenasycené mastné kyseliny omega-3 (ALA a DHA)3 pro podporu vývoje. Receptura obsahuje také oligosacharid mateřského mléka HMO 2'FL.

Cesarbiotik

KOUPIT NA MALL.CZ


Prémiové balení pro Vás!

Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™ je k dispozici v obalu s moderním designem a spoustou dalších výhod. Plechovka je opatřena systémem otevírání s pojistkou a zajišťuje tak jednodušší a hygienickou manipulaci s mléčným práškem. Odměrka má své předem určené místo. Zacvaknete ji na bezpečné místo tak, aby nebyla v kontaktu s práškem. Vše jednoduše a lehce.

Podívejte se, jak se plechovka správně otevírá.    Myslíme na přírodu

Naše produkty se snažíme vyrábět v souladu s ekologickými zásadami a chránit tak naši přírodu. Obaly jsou šetrné k přírodě a plně recyklovatelné. Naše továrny využívají 100 % energie z obnovitelných zdrojů.

Podívejte se na nové pokračovací kojenecké mléko Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™


KOUPIT NA MALL.CZ


2´FL = 2´fukosyllaktóza.

1. Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému, dle požadavků legislativy všechna pokračovací mléka obsahují vitaminy C a D. 2. Bifidobacterium breve.3. Tak jako všechna pokračovací mléka dle požadavků legislativy obsahuje pokračovací mléko kyselinu dokosahexaenovou a také kyselinu alfa-linolenovou, která přispívá k rozvoji mozku a nervové soustavy.

Kojení je nejlepším způsobem výživy dětí. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další informace na obalech. Potravina pro zvláštní výživu.

Pomohl vám článek?
Sdílejte článek s přáteli
Do oblíbených
Související články
Nutriklub stále roste.
Děkujeme vám za důvěru.
Chci se zaregistrovat
20+
Odborníků se zapojilo do tvorby obsahu
100 000+
Spokojených maminek a tatínků
350+
Článků
od odborníků
25 000+
Zodpovězených dotazů v naší poradně
Chci se zaregistrovat
Online poradna