40. týden těhotenství

vývoj dítěte před porodem - Nutriklub

Blahopřejeme! Na tento týden připadá termín porodu. Vy a vaše dítě se vydáte na neuvěřitelnou společnou cestu životem. Zjistěte, jak může nutriční programování v raném věku pomoci dítěti, aby bylo zdravé až do dospělosti.

Co se děje uvnitř vašeho těla v 40. tt?

Čekají vás vzrušující, ale i náročné časy. Ať už se jedná o vaše první nebo další dítě, můžete zažívat právě teď řadu emocí – přes vyčerpání až po euforii. Pokud jde o vaše první dítě, můžete mít ohromující pocit, že se život navždy změnil. Zatím jste byla zvyklá na život ve dvou, najednou se budete muset učit nové věci.

Vaše tělo zatím odvedlo úžasnou práci, ale porodem to zdaleka nekončí. Stále můžete mít velký vliv na budoucí zdraví dítěte a je ta správná chvíle položit jeho imunitnímu systému a celému organismu zdravé základy. 

Líbí se vám tento článek?

Pak si nenechte ujít informace o dalších týdnech těhotenství. Budeme vám je pravidelně posílat, stačí zadat e-mail.

Sestavte si svůj jedinečný profil

Pokud ho ještě nemáte, tak neváhejte a vytvořte si profil zde na Nutriklubu , zadejte datum narození a jméno svého dítěte a můžete začít mapovat svou nádhernou společnou cestu životem. Pamatujte, že jsme tady pořád pro vás. Stačí zavolat naše odborníky , nebo nám poslat e-mail, a my hned odpovíme na vaše otázky.

Děkujeme, že do nás vkládáte svou důvěru a třeba se opět setkáme u těhotenství týden po týdnu, až budete čekat svoje další děťátko. 

Váš průvodce mateřstvím

Mějte informace o vývoji vašeho miminka vždy po ruce s naší aplikací Nutrimimi .