Pravidla pro uveřejňování recenzí

Váš názor nás zajímá! Váš názor pomůže ostatním rodičům!
Děkujeme za čas, který nad recenzí strávíte.

Na stránkách www.nutriklub.cz umožňujeme uživatelům podělit se s ostatními a své dojmy a zkušenosti z produktů nebo nákupu prostřednictvím recenzí. Každá recenze prochází schvalovacím procesem, nikoliv však z důvodu eliminování negativních ohlasů, ale abychom zajistili, že poskytnuté recenze neporušují právní předpisy nebo dobré mravy a zásady slušného chování. V případě, že recenze obsahuje text, který není možné z výše uvedených důvodů uveřejnit, vyhrazujeme si právo takový text upravit. Budeme se snažit v co největší možné míře zachovat původní znění textu a zamýšlené sdělení. V případě, že se Vám nebude líbit úprava textu, můžete nás kontaktovat prostřednictvím emailu objednavky@nutrikub.cz a požádat o jeho smazání. Nic Vám nebrání napsat recenzi znovu a trochu jinak.  

Když píšete recenzi, vyhněte se, prosím, vulgarizmům, útokům na jiné osoby nebo skupiny lidí, projevům nesnášenlivosti, výzvám k násilí apod. V recenzích neuvádějte žádné osobní údaje- Vaše ani nikoho jiného. Vyhrazujeme si právo recenzi porušující tyto pravidla nezveřejnit bez předchozího upozornění.

Jak napsat recenzi?

Váš názor je důležitý a vážíme si, že se chcete o své zkušenosti podělit i s ostatními. Produkt nebo službu můžete ohodnotit označením počtu hvězdiček (1 hvězdička – nespokojenost, 5 hvězdiček- velká spokojenost) a také slovně.  U každé recenze je potřeba uvést jméno a emailovou adresu (ta je pouze pro účely ověření, nebude zveřejňována). V případě, že nechcete, aby bylo Vaše jméno u recenze uvedeno, můžete zvolit i možnost uveřejnění v anonymní podobě.   

Tyto otázky Vám mohou při psaní pomoci a budeme rádi, když je zvážíte:

 1. Byl pro Vás Nutrilon první volba, nebo jste vyzkoušel/a i jiné značky dětských mlék? Které?
 2. Splnil Nutrilon očekávání, pokud jde o podporu růstu a vývoje Vašeho miminka?
 3. V jakých ohledech Vám a Vašemu dítěti mléko Nutrilon usnadnilo krmení? Podělte se o zkušenosti s chutí, přípravou.
 4. Doporučil/a byste značku Nutrilon dalším rodičům, kteří uvažují o přechodu na umělé mléko nebo ho už používají?
 5. Jak byste celkově ohodnotil/a nákup na Nutriklub.cz? (dostupnost zboží, rychlost doručení, péče o zákazníka, mateřská poradna, nabízené služby)
 6. Nakoupili byste v našem e-shopu znovu?

Jaké jsou kategorie recenzí

Na našich stránkách můžete najít pouze ověřené recenze, jejichž součástí jsou v konkrétních případech také sponzorované recenze, neboť považujeme za účelné zveřejňovat pouze takové recenze, které pochází od reálného zákazníka, který má s produktem vlastní zkušenosti. Neověřené recenze nejsou na našich webových stránkách zveřejňovány.

Ke kategoriím recenzí dále uvádíme:

  1. Ověřené recenze

  Ověřené recenze jsou recenze zákazníků, kteří vybraný produkt u nás skutečně zakoupili. Jak to víme? Před jejich uveřejněním kontrolujeme nákupní historii a jméno a emailovou adresu, kterou uživatel zadal při nahrávání recenze, zdali se shoduje se jménem a emailovou adresou zadanou při nákupu. Ověřenou recenzí je také recenze zadané prostřednictvím linku, který byl kupujícímu zaslán na základě uskutečněného nákupu.

  Pokud na základě kontroly nebude možné ověřit, zdali jde o recenzi napsanou zákazníkem, který daný produkt skutečně zakoupil prostřednictvím našich webových stránek (např. absence údajů pro ověření, neshoda mezi zadanými údaji u recenze a údaji u nákupu) nebo bude recenze zadaná osobou, která produkt nezakoupila na našich webových stránkách, vyhrazujeme si právo recenzi nezveřejnit bez předchozího upozornění.

  2. Sponzorované recenze

  Sponzorované recenze jsou recenze zákazníků, kteří s námi spolupracují, např. jim byl poskytnut produkt na vyzkoušení. Text recenze však nijak neupravujeme, ani neurčujeme jeho obsah (s výjimkou uvedení, že produkt byl bezplatně poskytnutý k vyzkoušení) . Je pouze na uživateli, jak daný produkt ohodnotí. Jak víte, že jde to sponzorovanou recenzi? V textu recenze bude uvedeno, že recenzent dostal produkt k vyzkoušení. 

  Bližší informace o zpracování osobních údajů naleznete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

  x