Co říkají rodiče o značce Nutrilon

Posloucháme, co si rodiče myslí o našich produktech a službách. Chceme, abyste s námi i ostatními sdíleli váš názor a zpětnou vazbu. Dejte nám vědět prostřednictvím naší zákaznické linky nebo nás označte na sociálních sítích @nutriloneshop.

@kejt.rehanek

Krásně krémová konzistence, skvělá chuť a ta nálož živin je na tom snad to nejlepší.💪🏻

@klaraskypalova

Velmi doporučuji všem rodičům, pokud zvažují nákup batolecího mléka

@misinka.92

Synovi moc chutná 🙂 a já jsem ráda, že můžu podpořit jeho imunitu. Navíc oceňuji snadnou přípravu, protože se mléko dobře rozpouští a super je, že nemá umělou vůni ani chuť.

@monii.lacmanova

Za mě velká spokojenost, dceři chutná, zasytí, příjemná chuť a spinká potom celou noc.

@mamikajuli

Dcera si svoje #2hrneckydenne dopřává doma, ale třeba i na kroužku, na hřišti a nejraději před spaním a to potom spí celou noc.

A co říkají rodiče o našich produktech...

Dceři mlíčko velmi chutná, rozpustnost výborná, barva čistá.. Určitě zůstaneme u značky Nutrilon.. Cena výrobku není až tak vysoká.. Hlavní je že Dceři mléko sedlo u některých UM blinkala nebo ji bolelo bříško u Nutrilonu jsem nic takového nezpozorovala

Gabriela | Testuj.to

Kojenecké mléko Nutrilon Profutura Cesarbiotik je speciálně vyvinuté pro děti narozené císařským řezem, což jsem jinde na trhu nenašla. A složením předčí všechny ostatní značky. Voní hezky a má lehce nasládlou chuť. Super praktický je nový obal, kde se dá odměrka hezky uložit. Jinou značku už nepoužíváme.

Helena | Testuj.to

Mléko synkovi sedlo nejlépe ze všech, co jsme vyzkoušeli , konečně spinká celou noc bez buzení že má hlad , moc mu chutnalo , pomlaskava si jako nikdy předtím , neublinkává si po něm , je to rychlé na připravu a ma spoustu vitamínů , prostě i on je po mlíčku úplně jiny , už jine nekoupime

Nikola | Testuj.to

Hezké balení a snadná příprava mléka. Mléko se dobře rozpouští, nezanechává hrudky ani ve vlažnější vodě. Mléko dceři moc chutnalo, bříško ji nebolelo a spinkala po něm celou noc. Stolici měla beze změny. Skvělé je hlavně složení mléka, jsem ráda, že mohu dat dceři to nejlepší

Martina | Testuj.to

Oblíbené produktymom and baby

Spojte se s naší poradnou odborníků

Potřebujete radu? Spojte se s námi. Pomůžeme vám s otázkami týkajících se těhotenství, mateřství, rodičovství nebo výživy dětí.

Na vaše dotazy jsme připraveni odpovídat každý všední den od 8:30 do 16:00.

x