PRAVIDLA REGISTRACE DO SOUTĚŽE

"Vyhrajte každý den zásobu Nutrilonu"

PRO SPRÁVNOU REGISTRACI DO SOUTĚŽE JE NEZBYTNÉ VYPLNIT ŘÁDNĚ A PRAVDIVĚ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ .

SLEDUJTE PEČLIVĚ, KDE A JAKÉ VÝROBKY JSTE NAKOUPILI, A PODLE JEDNODUCHÝCH KROKŮ (UVEDENÝCH NÍŽE) SPRÁVNĚ REGISTRUJTE SVŮJ NÁKUP DO SOUTĚŽE.

Do soutěže je možné se registrovat se soutěžním nákupem, který byl uskutečněn POUZE v období od 24. 5. do 31. 7. 2021 včetně a splňuje všechny podmínky soutěže, které najdete v úplných pravidlech soutěže.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Podmínkou pro účast v soutěži je nákup soutěžních výrobků NUTRILON:

a) Minimálně 2 ks soutěžních výrobků NUTRILON 2, 3, 4, 5 - 800 g (včetně příchutí) 

 

nebo

b) Minimálně 2 ks soutěžních výrobků NUTRILON PROFUTURA 2, 3, 4 - 800 g  

nebo

c) Minimálně 1 ks výhodného balení 2,4 kg NUTRILON 2, 3, 4 (3x 800 g) 


REGISTRACE

1. Vyplňte všechna základní pole 


V poli "posledních 8 znaků BKP kódu z účtenky nebo číslo faktury" uvádějte kódy bez mezer a bez pomlček, například "1234abcd" nebo "FA123abc". Délka a vzor čísla faktury se může lišit dle daného internetového obchodu. 

Pokud jste zakoupili soutěžní výrobky on-line, do soutěže je možné se zaregistrovat pouze s fakturou/daňovým dokladem prokazujícím váš dokončený soutěžní nákup. Objednávku nelze považovat za platný soutěžní doklad pro registraci, jelikož nedokazuje uskutečněný nákup.


2. Uveďte počet nakoupených soutěžních výrobků

!TÉTO ČÁSTI VĚNUJTE ZVÝŠENOU POZORNOST!

Z nabídky vyberte počet výrobků, které jste zakoupili na jeden soutěžní nákup, tedy počet ks, který je uveden na soutěžní účtence.
Za každé 2 ks nakoupených Nutrilon 800g, Nutrilon Profutura 800g nebo 1 ks Výhodného balení Nutrilon jste 1x registrováni do slosování o výhru.

Například:

  • Nakoupím 4 ks Nutrilon 800 g. V tomto případě jsem do slosování o výhru zařazen 2x.
  • Nakoupím 6 ks Nutrilon Profutura 800 g. V tomto případě jsem do slosování o výhru zařazen 3x. 
  • Nakoupím 2 ks Nutrilon Výhodné balení 3x 800 g. V tomto případě jsem do slosování o výhru zařazen 2x. 

POZOR!! V případě nákupu Nutrilon Výhodné balení 3x800g: 
Nakoupím 1 ks Nutrilon Výhodné balení 3x 800 g, tedy 1 balení se 3 Nutrilony 800g. V tabulce vyberu 1 ks Výhodné balení Nutrilon 800g!! 

Vždy uvádějte pouze pravdivé údaje. Při vylosování vás požádáme o předložení soutěžní účtenky, dle které budou údaje zkontrolovány.

 

Nakoupili jste více soutěžních výrobků než je uvedeno v nabídce? 

Pokud jste nakoupili více než 6 ks Nutrilon 800g, 6 ks Nutrilon Profutura nebo než 3 ks Nutrilon Výhodného balení, vyplňte maximální možný počet z nabídky a zašlete scan účtenky na e-mail soutez@noes.cz. Ke scanu připojte také své kontaktní údaje: jméno, příjmení a telefon. Vaše registrace bude poté upravena dle skutečného počtu soutěžních výrobků.


3. Uveďte datum nákupu 


Vyberte ze seznamu místo, kde byl soutěžní nákup proveden. Pokud není v seznamu uvedená přesná prodejna, vyberte jednu z položek: jiná prodejná, jiná drogerie, jiná lékárna, jiná lékárna e-shop nebo jiný e-shop. 

Dále vyplňte datum nákupu. Datum se musí shodovat s datem nákupu uvedeném na soutěžní účtence. Datum uvádějte bez mezer, například 1.6.2021. 


4. Pravidla a souhlas se zpracováním osobních údajů

V závěru je potřeba už jen potvrzení o seznámení s úplnými pravidly soutěže, souhlas se zpracováním osobních údajů a také potvrzení o seznámení s tímto návodem k registraci. 

Poté už stačí kliknout na tlačíko "Zaregistrovat se". Po odeslání formuláře formulář ztmavne a v horní části stránky se objeví potvrzení o registraci. Potvrzení o registraci vám bude také obratem zasláno na email uvedený v úvodní části formuláře. V případě, že vám nebylo potvrzení o registraci na daný email doručeno, registrace neproběhla a není potvrzená a je potřeba formulář znovu vyplnit. 


Přejeme hodně štěstí v soutěži,

Váš Nutrilon týmNutriklub stále roste.
Děkujeme vám za důvěru.
Chci se zaregistrovat
20+
Odborníků se zapojilo do tvorby obsahu
100 000+
Spokojených maminek a tatínků
350+
Článků
od odborníků
25 000+
Zodpovězených dotazů v naší poradně
Chci se zaregistrovat
Online poradna