Pravidelný průvodce těhotenstvím a mateřstvím ve vašem e-mailu

Díky členství v Nutriklubu od nás budete dostávat pravidelné informační e-maily se zajímavými informacemi. Ty jsou šité na míru vám a vašemu dítěti a týkají se oblastí těhotenství, dětské výživy, psychomotorického vývoje a péče o miminko. 

Může se však stát, že tyto e-maily ve své schránce nevidíte, přestože jste v Nutriklubu registrovaná. Níže se dozvíte, co s tím.

Google filtruje poštu a pravidelně zasílané e-maily automaticky přesouvá do složky Promo akce, Seznam zase do složky Hromadné. Pokud vám to nevyhovuje, poradíme vám, jak si tuto složku vypnout nebo přesunout e-maily od Nutriklub Profutura programu do složky Doporučené.  

Seznam

Pokud máte e-mail u Seznamu, tak si buď můžete zrušit složku "Hromadné" nebo můžete příchozí e-maily od Nutriklubu natrvalo přesunout do složky Doporučené. 

Přesunutí e-mailů

Otevřete jeden z e-mailů od Nutriklubu ve složce Hromadné a klikněte v pravém horním menu na Přesunout a vyberte možnost Doporučené. Od této doby vám už budou e-maily chodit do hlavní složky Doporučené.

Deaktivace složky Hromadné

Po přihlášení do své e-mailové schránky klikněte v pravém horním rohu na Nastavení, pak na Čtení zpráv, odškrtněte doručování hromadných zpráv do složky Hromadné a nakonec klikněte na Uložit a zavřít. Pokud se objeví hlášení o zprávách ve složce Hromadné, přesuňte je do Doručených kliknutím na Ano.


Odteď bude všechno jako při starém. Sami budete pánem (nebo paní) vaší e-mailové schránky.

Google

V gmailu si můžete podobně zrušit složku Promo akce nebo e-mail přesunout do složky Primární.

Přesunutí e-mailu od Nutriklubu do složky Primární

Jděte do složky Promo akce, kde máte pravidelné informační e-maily od Nutriklubu. Chyťte e-mail Nutriklubu a přesuňte ho do složky Primární v horním menu.

Zrušení záložky Promo akce

Vedle záložek v horním menu je tlačítko +, na něj klikněte a odškrtněte možnost Promo akce, nyní vám už e-maily budou chodit do Doporučené pošty.

Gratulujeme. Teď už budete zase pravidelně dostávat naše informační e-maily.

Nutriklub stále roste.
Děkujeme vám za důvěru.
Chci se zaregistrovat
20+
Odborníků se zapojilo do tvorby obsahu
100 000+
Spokojených maminek a tatínků
350+
Článků
od odborníků
25 000+
Zodpovězených dotazů v naší poradně
Chci se zaregistrovat
Online poradna