Příběh Nutrilonu: tajemství původu jedinečného kojeneckého mléka
Příběh Nutrilonu: tajemství původu jedinečného kojeneckého mléka
3 minuty čtení

Příběh Nutrilonu – tajemství původu našeho jedinečného (kojeneckého) mléka

Do oblíbených

Příběh Nutrilonu: tajemství původu jedinečného kojeneckého mléka

3 minuty čtení

Příběh Nutrilonu – tajemství původu našeho jedinečného (kojeneckého) mléka

Do oblíbených

Od kraviček na farmách

Příběh Nutrilonu začíná na farmách, kde mají kravičky vhodné podmínky k pastvě. Mléka Nutrilon vyrábíme z vysoce kvalitního mléka od kraviček z kontrolovaných chovů. Každá kravička je 100% dohledatelná a díky tomu máme zaručenou kvalitu mléka. Proto má naše mléko tak lahodnou chuť.

Naše dodavatele si pečlivě vybíráme. Všichni naši dodavatelé prochází přísným výběrovým řízením, které trvá až 5 let. Dlouhodobá spolupráce s mnoha našimi dodavateli pak vede k partnerství, které trvá už půl století. Několikrát do roka navštěvujeme naše klíčové dodavatele, abychom se ujistili o kvalitě mléka. Staráme se o to, aby se kravičky měly dobře – jen tak je možné získat mléko vysoké kvality a lahodné chuti.

To nejlepší z přírody


Zázraky přírody nás denně inspirují v hledání nových cest, jak zlepšit zkušenost s pokračovací kojeneckou a batolecí výživou. Díky inovativním technologiím uchováváme to nejlepší z přírody. Vše, co opustí výrobu, musí mít zaručenou vysokou kvalitu. A to i během přepravy a skladování.

Mléko od maminky pro zdravý vývoj a imunitu


Díky vyvážené stravě, správné životosprávě a dostatku podnětů se bude vaše děťátko rozvíjet, růst a poznávat svět. Významnou roli má i mateřské mléko, jehož prostřednictvím kojenec přijímá nejen hlavní živiny, ale i prospěšné protilátky, které jsou důležité v boji s viry nebo bakteriemi. Období prvních 1000 dní života je zásadní pro vývoj imunitního systému miminek. Výzkumy prokázaly, že díky kojení se snižuje pravděpodobnost vzniku ekzému, astmatu, alergií či obezity v pozdějším věku dítěte. Lékaři také upozorňují na fakt, že dlouhodobé kojení může fungovat jako prevence zánětů a srdečních onemocnění v rané dospělosti.


Zadejte svůj e-mail a dostaňte z Nutriklubu víc!
Získejte cenné rady od našich odborníků a množství další výhod!
Přidejte s k nám!

Rozumíme mateřskému mléku

Naše mléko obsahuje pouze pečlivě vybrané ingredience, přizpůsobené výživovým potřebám dětí. Základem mléka Nutrilon je naše jedinečná receptura, kterou neustále vylepšujeme v nejmodernějších vývojových centrech po celém světě. V našich centrech máme tým 500 vědců, kteří se věnují výzkumu mateřského mléka. Díky tomu jsme k mateřskému mléku ještě blíže.

Nutrilon je jediné pokračovací mléko s unikátní směsí oligosacharidů a důležitými živinami přirozeně se vyskytujícími v mateřském mléce*. Pro podporu imunity a zdravého vývoje** vašeho miminka.

Zodpovědní vůči miminkům i přírodě


Aby miminko dostávalo to nejlepší od samého začátku, neustále vylepšujeme naši recepturu. Snažíme se, aby byly naše produkty nejvyšší kvality, přátelské k přírodě a hlavně jednoduché na použití. Zodpovědnost vůči životnímu prostředí nám leží na srdci - společnost Danone se zavázala do roku 2025 k produkci 100% recyklovatelných obalů. Vše děláme z jednoduchého důvodu. Budoucnost našich dětí je to, na čem nám nejvíc záleží.

Podloženo fakty

Hrdý člen rodiny Aptamil  Nejprodávanější v Evropě***,
* Jediné mezi nejprodávanějšími řadami pokračovacích mlék na českém trhu obsahuje směs prebiotických oligosacharidů GOS/FOS a také 3´GL (3´- galaktosyllaktóza) - oligosacharid přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Zdrojem 3´GL je náš unikátní proces. Obsahuje také omega 3 a 6 mastné kyseliny (DHA, ALA, LA, AA) přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Všechna pokračovací mléka obsahují DHA, ALA a LA.

** Nutrilon 2, tak jako všechna pokračovací kojenecká mléka, obsahuje vitamíny C a D přispívající k normální funkci imunitního systému, kyselinu alfa-linolenovou, , vitamin D potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí.

*** Potvrzeno společností Nielsen v Ženevě 13. 8. 2019 pro 52 po sobě jdoucích týdnů (do června 2019)

Kojení je nejlepším způsobem výživy dětí. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další informace na obalech. Potravina pro zvláštní výživu.

Pomohl vám článek?
Sdílejte článek s přáteli
Do oblíbených
Související články
Nutriklub stále roste.
Děkujeme vám za důvěru.
Chci se zaregistrovat
20+
Odborníků se zapojilo do tvorby obsahu
100 000+
Spokojených maminek a tatínků
350+
Článků
od odborníků
25 000+
Zodpovězených dotazů v naší poradně
Chci se zaregistrovat
Online poradna