NOVINKA pro naše miminka – to nejcennější, co máme
NOVINKA pro naše miminka – to nejcennější, co máme
3 minuty čtení
Počátek života děťátka je výjimečné období. Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Víme, že pokud chcete vytvořit pevný základ pro budoucnost vašeho miminka, hraje výživa důležitou roli. Proto náš tým vědců, včetně odborníků na imunologii, vyvinul pro miminka, která nemohou být kojena, jedinečnou recepturu pokračovacích a batolecích mlék s krémovou chutí, pro podporu jejich imunitního systému* a vývoje**.

Do oblíbených

NOVINKA pro naše miminka – to nejcennější, co máme

3 minuty čtení
Počátek života děťátka je výjimečné období. Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Víme, že pokud chcete vytvořit pevný základ pro budoucnost vašeho miminka, hraje výživa důležitou roli. Proto náš tým vědců, včetně odborníků na imunologii, vyvinul pro miminka, která nemohou být kojena, jedinečnou recepturu pokračovacích a batolecích mlék s krémovou chutí, pro podporu jejich imunitního systému* a vývoje**.

Do oblíbených


Poklad mezi kojeneckými mléky

Pokračovací a batolecí mléka Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIK™ jsou stále to nejlepší od Nutrilonu, co mohou nároční rodiče dopřát svému miminku. Obsahují látky důležité pro vaše miminko - oligosacharid mateřského mléka 2'FL a 3'GL1 a také směs prebiotik GOS/FOS. Složení je navíc obohaceno o vysoce kvalitní mléčný tuk, který dodává mléku plnou lahodnou chuť, a obsahuje také vitamíny C a D pro podporu imunity*. Receptura je přizpůsobena tak, aby vyhovovala potřebám vašich nejmenších. Podporujeme vás při hledání rovnováhy při kojení a krmení vašeho miminka.

Jaké benefity přináší kojenecké mléko Nutrilon® 2 Profutura® DUOBIOTIK™?

Zadejte svůj e-mail a dostaňte z Nutriklubu víc!
Získejte cenné rady od našich odborníků a množství další výhod!
Přidejte s k nám!
 • Naše unikátní směs s krémově mléčnou chutí
 • Receptura bez palmového oleje
 • Vhodné od první lahvičky
 • Balení šetrné k přírodě, plně recyklovatelné
Bezpečnost je pro nás samozřejmostí

Nutrilon® 2 a 3 Profutura® DUOBIOTIK™ vám nyní kromě patentované a prověřené receptury, jak jste zvyklí, nabízí také balení v prémiovém designu a praktickém obalu.

Pro vaše pohodlí je dóza uzpůsobena tak, aby manipulace s mléčným práškem splňovala vysoké nároky na bezpečnost a hygienu. Před prvním otevřením je obsah chráněný fólii s trojitým páskem, a tak nemůže dojít ke kontaminaci obsahu. Víčko s pojistkou je možné znovu bezpečně uzavřít.

I odměrka má své předem určené místo. Při prvním použití ji vyjmete z horní části a zacvaknete na bezpečné místo tak, aby nebyla v kontaktu s práškem. Vše jednoduše a lehce, jednou rukou.

S láskou k přírodě

Našim cílem a zájmem je nejen uspokojovat potřeby zákazníků, ale i vyrábět v souladu s přírodou. Nové balení pokračovacích a batolecích mlék Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIK™ má obal šetrný k přírodě a plně recyklovatelný. Naše továrny využívají 100 % energie z obnovitelných zdrojů. Při výrobě tohoto produktu jsme snížili použití plastů o 50 %.


Podívejte se na nové portfolio pokračovacích a batolecích mlék Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIK™

 Praktické modré víčko si nespletete, poznáte ho už na dálku. Víte, jaké výhody přináší?

 • Opatřeno fólií a pojistkou, která chrání obsah před vysypáním.
 • Speciální místo pro odměrku - ulehčí vám práci s přípravou.
 • Splňuje vysoké požadavky na bezpečnost a hygieničnost.

  Myslíme i na přírodu, proto jsme vyvinuli balení, které je ekologické.
 • Používáme méně plastu.
 • Balení je šetrné k přírodě - plně recyklovatelné.
 • Naše továrny využívají 100 % energie z obnovitelných zdrojů.

Nové balení pokračovacích a batolecích mlék Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIK™ bude dostupné od února 2022 ve všech vašich oblíbených obchodech, jak jste zvyklí, a plně nahradí stávající Nutrilon® Profutura®.

Máte nějakou otázku a nenašli jste v článku odpověď? Rádi vám ji zodpovíme v naší poradně – kontaktujte nás, jsme tu pro vás.
2´FL = 2´fukosyllaktóza.

1. 3´GL (3´galaktosyllaktóza) pochází z našeho unikátního procesu

*Všechna pokračovací mléka obsahují vitamíny C a D dle požadavků legislativy.Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému.

**Tak jako všechna pokračovací mléka dle požadavků legislativy obsahuje pokračovací mléko kyselinu alfa-linolenovou, která přispívá k rozvoji mozku a nervové soustavy. Batolecí mléka obsahují vápník potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců a nejlepším způsobem budování imunity. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Batolecí mléka mají být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách www.nutriklub.cz. Potravina pro zvláštní výživu.

Pomohl vám článek?
Sdílejte článek s přáteli
Do oblíbených
Související články
Nutriklub stále roste.
Děkujeme vám za důvěru.
Chci se zaregistrovat
20+
Odborníků se zapojilo do tvorby obsahu
100 000+
Spokojených maminek a tatínků
350+
Článků
od odborníků
25 000+
Zodpovězených dotazů v naší poradně
Chci se zaregistrovat
Online poradna